Vytras sTREs skupiny - Pezinok

15.10.2022

Pozývame Ťa na skupinu, kde sa v bezpečnej atmosfére za 1,5-2 hodiny naučíš unikátnu metódu ako uvoľniť stres a napätie von z tela jeho vlastnými prirodzenými mechanizmami (tras, chvenie). Niekoľkými jednoduchými cvičeniami sa naučíš naštartovať ozdravný proces tela. Ak TRE robíš, pomôžeme Ti posunúť sa na ďalšiu úroveň. Metódu vyvinul David Berceli, keď vo svojich humanitárnych misiách (aj vo vojnových oblastiach) pozoroval, ako ľudia reagujú na stres a čo treba spraviť, aby sa vyhli najhorším dôsledkom. Nejde len o veľké traumy. Môžeme si uľaviť a svojpomocne odľahčiť od každodenného stresu.

Miesto: Vitálka, Suvorovova 2A, Pezinok

Čas: Soboty od 9:00 max. do 11:00; 15. okt. 12. nov. 10. dec. (jeden alebo viacero termínov)

Priniesť: karimatku, deku, vankúšik, fľaša s vodou, pohodlné oblečenie (v priestoroch sú šatne) 

Cena: výška príspevku je dobrovoľná (reálna suma je 25€) v podobe daru pre OZ Landan do poznámky napíšte "dar" a svoje meno. Číslo účtu: SK96 8330 0000 0023 0206 7840 Poslanie OZ Landan je šírenie povedomia o traume a uzdravení medzi ľuďmi.

Lektorka: Jana Vyskočil. Je terapeutka, dlhé roky pracuje s ľuďmi s traumami, či so zážitkami extrémneho stresu. Venuje sa aj krízovej intervencie a snaží sa učiť ľudí, aby si vedeli pomôcť sami a aktivovali svoje vnútorné zdroje. Je jednou z dvoch poskytovateliek TRE na Slovensku. Ak potrebujete viac informácií, môžete ju kontaktovať na: rackovka@gmail.com


Prihlás sa TU (klik)

Alebo skopíruj do prehliadača link: https://forms.gle/TTuT52pCXgWNzKB4A