Trasenie sa: otvorené skupiny na cvičenie TRE

31.03.2022


Príď sa naučiť, čo ti môže slúžiť. TRE je metóda na uvoľnenie stresu a napätia z tela von. Naučíme sa cvičenia, ktoré nám pomôžu sa dostať do ozdravného procesu tela. Kde telo bude posielať (vytriasať, chvieť) to, čo potrebuje. Metódu vymyslel David Berceli, keď vo svojich humanitárnych misiách pozoroval, ako ľudia reagujú na stres a čo treba spraviť, aby sa vyhli najhorším dôsledkom. Nemusíme zažívať obrovské traumy, aby sme sa to mohli naučiť. Môžeme si uľaviť a odľahčiť sa od každodenného stresu.

Stretnutia trvajú 1,5 -2hodiny začíname o 9:00

Počet miest je obmedzený

Cena: výška príspevku je dobrovoľná (reálna suma je 25€) v podobe daru na OZ Landan (je to oz, založené pre šírenie povedomia o traume a jej liečbu medzi bežnú populáciu) do poznámky napíšte dar a meno. Číslo účtu: SK96 8330 0000 0023 0206 7840

Miesto: Vitálka, Suvorovova 2A, Pezinok

Priniesť: karimatku, deku, vankúšik, fľaša s vodou, pohodlné oblečenie (v priestoroch sú šatne)

Môžeš si vybrať kedy prídeš, pokojne aj viac termínov. TRE bude prebiehať tieto dni: 9.apríl, 30.apríl, 7.máj,4.jún

Prihlasovací link: https://forms.gle/za7uVTbfKgFQcANQA

V prípade akýchkoľvek informácií mi píšte na rackovka@gmail.com

Skupinu povedie: Jana Vyskočil, je terapeutka, dlhé roky pracuje s ľuďmi s traumami, či so zážitkami extrémneho stresu. Venuje sa aj krízovej intervencie a snaží sa učiť ľudí, aby si vedeli pomôcť sami a aktivovali svoje vnútorné zdroje. Je jednou z dvoch poskytovateľkou TRE na Slovensku.