Spracuj svoju traumu s Flash technikou - online

08.12.2022

Zaži na vlastnej koži v bezpečí domova jednu z najmodernejších techník na spracovanie zaťažujúcich zážitkov. Bez potreby hovoriť o zážitku, ba dokonca vôbec prežívať nepríjemné pocity. V spolupráci s OZ Inkluziv a Portálom Školskej Psychológie.

Ide o možnosť nechať sa sprevádzať týmto procesom skúseným EMDR terapeutom. Požiadaní budete iba o anonymné "hlasovanie" zakliknutím čísla o miere záťaže na stupnici od 0 do 10. 

99% času budete myslieť na niečo príjemné. Technika pomáha "vybiť" negatívny emočný náboj, čím robí zážitok menej obťažujúcim v súčasnom živote. 

Je možné si dopredu pripraviť jeden zážitok zo života, detstva či práce, ktorý prežívate ako zaťažujúci pri pomyslení naň. Môžete si pripraviť jeden či viac zdrojových zážitkov (spomienok, miest, alebo si počas stretnutia pustíte obľúbenú hudbu, videá s mačiatkami alebo čokoľvek čo vám robí dobre:).

Naučíte sa tiež techniku "motýlieho objatia" ktorú ľahko použijete kedykoľvek na zníženie či spracovanie stresu aj sami. A možno nejaký ten bonus. 

Vhodné pre každého, špeciálne pre ľudí zo zaťažujúceho prostredia, napr. zdravotníctvo, polícia, ale aj školstvo, Možnosť spracúvať zážitky s klientmi, kolegami, vlastného neúspechu, ako psychohygiena a súčasť prevencie vyhorenia.

Nenahrádza zdravotnícku starostlivosť ani psychoterapiu.

Podmienka je bezpečie a súkromie počas online stretnutia doma.

Nevhodné pre ľudí v akútnej, nestabilnej fáze psychického ochorenia alebo nedostatku iných zdrojov.

I keď ide o jednu z najbezpečnejších techník, je vhodné mať psychoterapiu alebo inú formu efektívnej podpory, keďže v skupinovom formáte sa nedajú ošetriť všetky individuálne potreby.

Prihláste sa tu (klik)

alebo skopírujte do prehliadača: https://1url.cz/Zr2k0

Miesto: Online (zoom)

Dátum: 8.12.2022

Cena:15€

Čas: 17:30 začíname.  Odhadovaný čas 1,5-2h.

Lektor: Mgr. Ivan Vyskočil