Predvianočné TRE®

22.11.2023

Príďte si spríjemniť predvianočný čas a urobiť niečo pre seba a svoje telo. Príďte sa naučiť unikátnu metódu TRE®, ak už metódu vieš, alebo si ju skúšal podľa knihy, youtubu je tu priestor posunúť svoj proces ďalej a dopriať telu relax v bezpečnom prostredí. 

Niekoľkými jednoduchými cvičeniami sa naučíš naštartovať ozdravný proces tela. Dlhodobý kurz pomôže v tele vybudovať návyk, aby si v tom mohol/a pokračovať a tiež uvidíš ľahšie na sebe efekt TRE®. 

Metódu vyvinul David Berceli, keď vo svojich humanitárnych misiách (aj vo vojnových oblastiach) pozoroval, ako ľudia reagujú na stres a čo treba spraviť, aby sa vyhli najhorším dôsledkom. Nejde len o veľké traumy. Môžeme si uľaviť a svojpomocne odľahčiť od každodenného stresu. Kurzovné hodiny budú obohatené aj cvičeniami na uvoľnenie stresu počas dňa, sebareguláciu, uzemňujúce cvičenie, dychové cvičenia.

TRE® je inovatívna séria cvičení, ktoré pomáhajú telu uvoľniť hlboké svalové vzorce stresu, napätia a traumy, bez potreby rozprávať. Cvičenia bezpečne aktivujú prirodzený reflex trasenia alebo vibrovania, ktorý uvoľňuje svalové napätie a upokojuje nervový systém. Keď je tento mechanizmus svalového trasu/vibrovania aktivovaný v bezpečnom a riadenom prostredí, telo je podporené k návratu do rovnováhy.

Napätie & Traumu Uvoľňujúce cvičenia (alebo TRE®) je založený na základnej myšlienke, že stres, napätie a trauma sú psychologické aj fyzické. Je podporený výskumami. Pri TRE® sa človek cíti príjemne a po ňom pokojne a vyrovnane. TRE® denne pomáha mnohým tisíckam ľudí na celkom svete.

TRE® je svojpomocný nástroj, jeden krát sa to naučíš a môžeš to používať ľubovoľne podľa potreby pre podporu svojho duševného zdravia a osobnej pohody. Pravidelným cvičením podporuješ telo, aby tento mechanizmus dokázalo využiť ľahšie a uvoľnilo, čo potrebuje uvoľniť. 

Pri pravidelnom používaní to prináša:

⦁ Hlbšiu relaxáciu

⦁ Zlepšenie spánku

⦁ Zredukovanie bolesti

⦁ Väčšiu odolnosť

⦁ Redukciu pracovného stresu

⦁ Zlepšenie stability jadra (core)

⦁ Viac energie a vitality

⦁ Silnejšiu všímavosť

⦁ Rýchlejšie zotavenie

⦁ Posilnené vzťahy

Miesto: Bratislavská 83, č. dverí 211,Pezinok

Čas: stredy od 17:00-18:00 V dátumoch: 22.11, 29.11, 6.12 a 13.12

Priniesť: karimatku, deku, vankúšik, fľaša s vodou, pohodlné oblečenie (v priestoroch sú šatne)

Cena: 120 €, v cene je zahrnutá brožúrka s cvikmi a polhodinové individuálne TRE stretnutie s lektorkou platné 3 mesiace po kurze.

Počet miest je obmedzený. 

Lektorka: Jana Vyskočil. Je TRE® certifikovaná poskytovateľka. Dlhé roky pracuje s ľuďmi s traumami, či so zážitkami extrémneho stresu. Venuje sa aj krízovej intervencie a snaží sa učiť ľudí, aby si vedeli pomôcť sami a aktivovali svoje vnútorné zdroje. Venuje sa aj organizovaniu kurzu so zameraním na traumu vrátane TRE® výcvikov. TRE® doniesla na Slovensko, kde rozbehla výcviky profesionálov v tejto metóde, aby sa mohla rozrastať a prinášať veľa úžitku. Ak potrebujete viac informácií, môžete ju kontaktovať na: rackovka@gmail.com

Link na prihlásenie: https://forms.gle/dUqYLf9Bw9MnojQJ7